btm-logo
Промисловий альпінізм – спеціальна технологія виконання висотних робіт на промислових та інших об’єктах, при яких робоче місце досягається за допомогою підйому або спуску мотузкою, або з використанням інших альпіністських методів просування та страховки. Технологія дозволяє працівнику отримати доступ до найважчих місць без використання будівельних лісів, колисок або підйомних механізмів.
Сфера застосування промислового альпінізму дуже широка, але в основному промислових альпіністів використовують у будівництві та роботах з миття фасадів та конструкцій. Основні види робіт промислових альпіністів: навесні – миття вікон, очищення та миття фасадів, влітку – фасадні роботи (забарвлення та ремонт фасадів), фарбування металоконструкцій (антенно-щоглових споруд), взимку – прибирання снігу та видалення бурульок з дахів, всесезонно – монтажні роботи (монтаж веж та щогл стільникового зв’язку), герметизація міжпанельних стиків (швів).
Промисловий альпінізм у Києві – традиційно асоціюється з компаніями Альгіз та BTM Group, які входять до складу компанії BTM Group. Компанія спочатку була створена для виконання висотних робіт методом промальпу (Промислового Альпінізму). Через роки ми значно розширили поле своєї діяльності та стали більш функціональними.
Альпіністи компанії BTM Group виконують роботи різного характеру підвищеної складності в місцях з обмеженим доступом. Методи виконання висотних робіт, які застосовують наші співробітники, максимально скорочує час та витрати, оскільки не застосовуються та не використовуються дорогі підйомні обладнання та будівельні риштування.

Компрессор

компресорне обладнання

Замовляй
в оренду

Артикул: 04569

1-2 дні* 3 - 6 днів* Ціна за місяць Застава Ціна продажу
2500
2500
60000
20000
700000
Орендувати в один клік

Вкажіть номер та менеджер передзвонить вам!