btm-logo

Обслуговування мостів і димарів

Корозія – основний ворог для металевих будівельних конструкцій. Причиною корозії є контакт матеріалу з шкідливими речовинами, що знаходяться в довкіллі. Фарбування мостів і віадуків – дуже відповідальне і деколи надзвичайно складна та небезпечна справа, що вимагає професійного підходу, тому як від кінцевого результату робіт залежить надійність і довговічність моста.
Шляхопроводом розташованим у важкодоступних місцях варто приділяти особливу увагу, такі віадуки (мости) мають, як правило, значну протяжність і великі розміри, і вимагають ретельного контролю НК (неруйнівний контроль), а також профілактичних заходів щодо антикорозійного захисту і фарбування для підтримки робочого стану за всією площею.

Антикорозійного захисту вимагають такі об’єкти як:

Методика, яку застосовують альпіністи компанії BTM Group, дозволяє значно скоротити витрати по інспекції, ремонту і обслуговуванню мостів.

Ми здійснюємо роботи по таких напрямах:

Для якісного фарбування мостів, компанія BTM GROUP використовує сучасні технології у поєднанні з перевіреними лакофарбними матеріалами і емалями світових виробників. Ми переконані, що економити на них не можна, оскільки від якості лакофарбних матеріалів і емалей, використовуваних при фарбуванні мостів, залежить термін службі (експлуатації) мостів і віадуків.
Та все ж отримати гідний результат за прийнятну вартість все-таки можна, звернувшись в спеціалізовану компанію, що надає повний спектр (комплекс) послуг з фарбування мостів і металоконструкций, наприклад, в BTM GROUP.

BTM GROUP виробляє фарбування і очищення:

Обслуговування димарів, це складний технічний процес, який не під силу простим людям. Фахівці компанії БТМ Груп мають великий досвід в обслуговуванні і ремонту димарів. Висота димарів може закрутити голову простій людині, а коли справа стосується ще і роботи на висоті, тоді в справу вступають промальповці компанії БТМ груп. За роки на ринку промислового альпінізму ми отримали чималий досвід роботи. Ми постійно відстежуємо ринок нанотехнологій, які застосовуються на ринку, і тримаємо постійно руку на пульсі, тим самим підтверджуючи свою високу кваліфікацію.

Етапи ремонту бетонних і цегельних димарів

Ремонт металевих димарів