btm-logo

Промислові підлоги

Сучасний ринок комерційного та промислового будівництва диктує нові правила у виборі технічного рішення щодо покриття для цехів, ангарів, будівель та споруд. Вимоги до сучасних покриття також різноманітні як і області (сфери) їх застосування.
MC Bauchemie пропонує своїм клієнтам різні системи захисних покриттів як для комерційних площ так і для промисловості.
Системи покриття підлог МС Bauchemie враховує ряд аспектів, пов’язаних з безпекою для здоров’я як під час нанесення покриттів так і при його подальшій експлуатації.
Типові епоксидні та поліуретанові промислові підлоги можуть застосовуватися лише за температури 8-30 °C. При нижчих температурах і підвищеної вологості вони виявляють небажані побічні реакції, що призводять до втрати адгезії до основи, утворення бульбашок, пір і лунок у покритті, а також збільшення часу затвердіння полімерної смоли.
MC-Floor TopSpeed – це високоефективна система полімерних покриттів, що швидко твердіють, яка дозволяє виконувати швидкий і надійний пристрій покриття підлоги навіть за критичних умов навколишнього середовища, у тому числі при екстремальних температурах і при високій вологості. Повністю готове полімерне покриття підлоги може бути виконане за кілька годин і вже через 48 годин бути готовим до сприйняття повного експлуатаційного навантаження.
Всі продукти лінійки MC-Floor TopSpeed не мають різкого запаху на відміну, наприклад, від покриттів на основі метилметакрилату і з успіхом можуть застосовуватися на виробництві, де запах під час виконання робіт неприпустимий. MC-Floor TopSpeed розширює спектр застосування полімерних покриттів, дозволяючи значно розсувати обмежувальні рамки сезонності пристрою полімерних підлог та виконувати роботи практично цілий рік.
Перевірені роками системи покриттів підлог МС добре зарекомендували себе по всьому світу, поставлені завдання перед промисловими або покриттями для комерційних об’єктів відрізняються надійністю, довговічністю та екологічністю в процесах експлуатації.