btm-logo

Гідрострумене очищення поверхонь

Гідрострумене очищення (агрегатами Шторм, Керхер, та ін) – це очищення водою під високим тиском різних поверхонь і матеріалів без утворення пилу. Вода подається під високим тиском через напрямне сопло (грязеве сопло), і, ударяючись об поверхню, змиває будь-які види забруднень.

Сучасні методи очищення поверхонь дозволяють швидко і якісно досягти очищення поверхонь. Агрегат АВТ (для гідроочищення) створює струмінь води, що проходячи через насадки (грязьові насадки) подається до зони очищення. Методика гідроочищення це екологічний чистий метод очищення (без виділення газів, парів, пилу та шламу).

Гідродинамічні агрегати АВТ здатні зняти будь-яке забруднення з будь-яких поверхонь, при цьому не порушуючи цілісності та структури поверхні.
Гідроструменна установка складається з насоса, що створює високий тиск, а також з приводу, насадок та пристроїв, призначених для очищення поверхонь найрізноманітніших типів:
Гідроструменеве очищення широко застосовується при чищенні різних конфігурацій поверхонь:
Ми пропонуємо послуги з гідроочищення (гідроструминними агрегатами з різною потужністю до 1500 Бар) у Києві та по всій Україні, а також за кордоном.