btm-logo

Антикорозійна обробка

Корозія – це незворотний процес хімічного руйнування металу на межі зіткнення з навколишнім середовищем, і як наслідок – порушення фізико-механічних властивостей металевих конструкцій. У сучасному світі корозія металів та захист від корозії є однією з найважливіших науково-технічних та економічних проблем. За оцінками фахівців різних країн, втрати в промисловому виробництві від корозії становлять від 2 до 4 % валового національного продукту.
Продовження термінів експлуатації різних металоконструкцій до їх зносу — основна мета вирішення багатовікової проблеми корозії металів. Слід зазначити, що різноманітних видів корозії налічується понад сорок, отже, і методів захисту від неї також не менше. Для захисту від корозії можна застосовувати емаль, епоксидні фарби, антикорозійний ґрунт, фарбу тощо.
Ефективність захисту від корозії досягається матеріалами, що поєднують у собі три основні властивості: вологонепроникність, стерильність, катодний захист. Катодний захист – це електрохімічний захист від корозії, заснований на накладенні негативного потенціалу на деталь, що захищається. Катодний захист, як правило, поєднують із нанесенням захисних покриттів. Найбільш простим способом запобігання металу від корозії різних металоконструкцій в будь-яких умовах їх експлуатації є використання спеціальних емалей і фарб для металу.

Антикорозійні лакофарбові покриття мають цілий ряд переваг:

Стійкий антикорозійний захист металу і металоконструкцій можливий лише за умови правильної підготовки поверхні, видалення окалин та іржа.
У всіх випадках при проведенні антикорозійних робіт необхідно враховувати цілий ряд чинників. При виборі відповідного захисту від корозії треба брати до уваги матеріал поверхні, що захищається, умови, в яких споруда експлуатується, агресивність середовища і так далі.
Якій би складності не були конструкції і де б вони не розташовувалися, фахівці «BTM-GROUP» зможуть розробити ефективний варіант нанесення антикорозійного шару. Також наша команда альпіністів оснащена необхідною технікою і володіє відповідними навиками для проведення робіт на різних площах і висотах.