btm-logo

Будівництво водойм

Купальні ставки – це споруда максимально наближена до природної водойми. Ставок для купання розділений на дві зони, перша зона це мілководна частина, де росте декоративна рослинність. І друга глибоководна зона призначення її, для пірнання і плавання. Також варто врахувати ще технічний бік зони регенерації та очищення води. Сучасні технологічні рішення щодо очищення води при будівництві купальних ставків, озер все більше застосовують натуральні методи очищення води, відмовляючись від хімічних. Завдання, поставлені перед інженерами, і технологами, це досягти максимальної рівноваги в штучно створеній екосистемі. Тим самим перетворивши купальний ставок на закриту систему (з функціями самовідновлення та самоочищення).
Існує ряд особливостей, які відрізняють купальний ставок від басейну, озера, хоча за логікою вони виконують схожі функції. Однак з технічних та експлуатаційних характеристик басейнів, водойм для купання (купальних озер), міні озер можна відзначити ряд відмінностей.

На приклад наведемо відмінність купального ставка від басейну

Плавальний ставок – створений з нуля або з реконструйованого басейну, це, як правило, проект у якому поєднуються такі функціональні речі як купальне озеро (басейн) з чистою водою без застосування хімічного очищення води, а також живий водний сад із прекрасними водними рослинами. І що важливо купальний ставок (водою) стане «перлиною» Вашого саду, оскільки відмінність форм і задумів дозволяє вирішити будь-які дизайнерські завдання.
Кожен із нас задумавши побудувати або басейн, купальний ставок, озеро, задається питанням, а що краще? Відповідь досить проста. Один наш клієнт після реалізації проекту з будівництва купального ставка відповів так на поставлене запитання: «Бують дні, коли я приходжу на берег своєї ставки, сідаю і слухаю дзюрчання води та спів птахів. Тут мене покидає вся міська метушня, робочі питання. Хіба може басейн зрівняється з ставком….. »