btm-logo

Демонтажні роботи

Демонтажні роботи – дуже ємне поняття, яке є збірним для великої кількості окремих операцій. Вони можуть проводитися в рамках капітального ремонту, коли потрібно знесення стін або перегородок, зняття стяжки, армованої штукатурки, стельових конструкцій тощо. Також вони необхідні в косметичному ремонті для видалення старої штукатурки, плитки для підлоги або настінної плитки, ламінату, паркету, дверних блоків, інше. Таким чином, обсяг та специфіка операцій відрізняється, а іноді потрібно задіяти спецінструмент.
У своїй роботі ми використовуємо універсальне обладнання, яке допомагає виконувати завдання набагато швидше, ніж звичайні бригади, при цьому ціни на будівельний демонтаж залишаються доступними для замовників.

BTM GROUP проводить роботи з демонтажу будь-якої складності:

Демонтажні роботи не менш важливі, ніж саме будівництво, тому що їх проведення потребує дотримання спеціальних вимог, правил, норм. Так, не можна зносити несучі стіни або робити перепланування простору без обов’язкового узгодження у відповідних держорганах. Також не можна виконувати ремонтні та демонтажні операції, які можуть пошкодити структуру, функціональність інженерних комунікацій або зменшити резистентність будівлі. Фахівці BTM GROUP проконсультують з цього питання та зроблять все для того, щоб ваш будинок був затишним та безпечним.