btm-logo

Гідроізоляційне покриття для дахів Dempinox

Застосування полімерної гідроізоляції Dempinox ( демпінокс ) знайшов в захисті і покритті дахів . Холодне нанесення спрощує і прискорює процес. Безшовне покриття забезпечує надійну гідроізоляцію. Випробування показали, що демпінокс аква відмінно гідроізолює, шумоізолюючі і тримає температуру.
Адгезія гідроізоляційного матеріалу Демпінокс дозволяє наносити його на будь-яку поверхню, будь то черепиця, шифер, бітум, бетон, скло, агроволокно і ін. , . Матеріал стійкий до сколів, подряпин, ударів, захищаючи дах від граду, птахів, гілок, і т.д.
Полімерна гідроізоляція Dempinox при нанесенні утворює еластичну полімерну гідроізоляційну мембрану без швів, стійку до ультрафіолетових випромінювань, морозо і теплостійка. Демпінокс застосовується як фінішне покриття і не вимагає додаткових захисних гідроізоляційних матеріалів.
Проведення робіт з гідроізоляції покрівлі.
Гідроізоляційні матеріали Dempinox можна наносити як вручну ( валик, кисть ), так і за допомогою агрегатів безповітряного розпилення Wagner, Graco.
Підготовка покрівлі перед нанесенням гідроізоляційних мастик, один з важливих етапів оскільки поверхня повинна бути очищена від сміття, пилу, жирових плям та ін. При ремонті м’яких покрівель, слід закрити тріщини, видалити і проклеїти здуття (при необхідності видалити проблемні ділянки і закрити ремсоставамі). Примикання, зони деформаційних стиків, технічні вводи комунікацій як правило додатково армують і герметизують. Зручність даного виду мастичної гідроізоляції це можливість збільшення міцності за рахунок додаткового шару матеріалу і армування геотестілем.
Де і як купити гідроізоляцію для покрівель в Києві і по Україні :
Проконсультувавшись з нашими фахівцями, зв’язавшись по контактам зазначеним нижче, Ви зможете купити гідроізоляцію для покрівлі / даху .