btm-logo

Промисловий клінінг

З моменту будівництва та здачі будівлі в експлуатацію, а це може бути як виробничий цех, так і складські приміщення або великі гіпермаркети за роки, незважаючи на щоденну копітку роботу прибиральників, забруднюються. Є багато важкодоступних місць, куди без спеціального пристрою звичайна людина не зможе дістатися. Це стеля, трубопроводи та димарі, ферми перекриттів, плафони та ліхтарі освітлення, різні кутові з’єднання – простіше кажучи, це все що знаходиться на висоті. Пил, роками накопичуючись на різноманітних конструкціях, в результаті може осипатися вниз на стелажі з продукцією або робочі місця.
Нашим спеціалістам довіряють роботу з видалення запиленості у цехах та складських приміщеннях багато компаній міста Києва і не тільки. Ми працюємо у складських приміщеннях компанії МакДональдз Україна, Дарницький вагоноремонтний завод, УСПОТ та ін. Використовуються щітки для очищення та обладнання компанії Karcher, а також альпіністське спорядження Petlz. Ми якісно та з усією відповідальністю підходимо до кожного об’єкта, з яким працюємо.
Замовивши послуги з знепилення та клінінгу у нас, ми гарантуємо, що наші фахівці впораються з пилом будь-якого хімічного складу та термінів давності. Але є низка особливостей, на які ми хочемо звернути особливу увагу при замовленні цієї послуги! На деяких підприємствах є пил, який ні в якому разі не можна видаляти за допомогою води. Вступаючи в реакцію, утворюються особливо шкідливі хімічні склади. У таких випадках застосовується тільки сухе збирання за допомогою промислових пилососів компанії Karcher.
Будьте впевнені, довіряючи нам, Ви отримаєте якісні послуги з знепилювання та клінінгу.