btm-logo

Гідроізоляція фундаментів

Фундамент є частиною конструкції, яка бере на себе не тільки все навантаження, але й вагу всіх предметів, що знаходяться в ній. Вологе середовище згубно впливає на міцність бетонної основи. Для того щоб продовжити терміни експлуатації будівлі, необхідно обов’язково гідроізолювати фундамент. Додатковий тиск створюють і люди, які відвідують будову чи проживають у ній. Наша компанія пропонує послуги з гідроізоляції за прийнятними цінами.

Необхідність в огорожі елементів основи з’являється з кількох причин. Найчастіше у процесі будівництва роботу нульового циклу здійснюють із застосуванням раніше використаних конструкцій. Складовим елементом фундаменту будов є міцна сталева арматура. Через мікропори в бетонному матеріалі просочується волога. Через її вплив металевий каркас поступово втрачає свою міцність і повільно руйнується внаслідок розвитку корозії. Також за відсутності гідроізоляції фундаменту можуть активно розвиватися грибкові інфекції, оскільки їх розвиток у вологому середовищі пришвидшується. Завдяки правильно зробленій ізоляції від вологи вдасться надійно захистити поверхню фундаменту від дії агресивної природи.

Гідроізоляція фундаменту методом ін’єктування підходить не завжди. Гідроізоляція фундаменту методом ін’єктування підходить не завжди. Спосіб захисту конструкції від вологи підбиратиметься індивідуально, виходячи з різновиду основи будівлі. Вона може бути чотирьох видів:

Особливості проведення робіт з гідроізоляції фундаменту

Наша компанія надає послуги з гідроізоляції фундаменту за прийнятною ціною. Перед початком заходів обкопують основу по зовнішньому периметру. Траншея повинна мати ширину щонайменше 1 метр. При цьому траншея повинна розташовуватися на 50 сантиметрів нижче ніж підошва фундаменту. Так вдасться створити якісну дренажну систему, що забезпечує водозниження. Завдяки таким діям експлуатаційний ресурс гідроізоляції вдасться збільшити.

Поверхню фундаменту ретельно готують, усуваючи дефекти: нерівності, тріщини та вибоїни. Далі на міцність наносять у два шари спеціальну ґрунтовку. Після того як вона висохне, на верхній частині фундаменту роблять покриття з гідроізоляційних продуктів або руберойду. Забезпечувати гідроізоляційний захист бічних частин труб необов’язково. У нижній частині кістяка роблять невелике розширення, використовуючи при цьому щільний поліетилен. На роботу з гідроізоляції ціна залежить від фронту робіт, що проводяться, обраного способу гідроізоляції, матеріалів. Фахівці під час роботи використовують лише якісні матеріали та професійне обладнання.

Способи захисту кістяка будівлі

Сьогодні є безліч матеріалів, що дозволяють захистити фундамент від руйнування. Найчастіше фахівці використовують полімерну мастику, обмазувальну гідроізоляцію. Іноді вдаються до використання бітумних матеріалів, цементу та полімерних розчинів. Є два основні способи захисту кістяка від попадання вологи.

  1. Облаштування якісної дренажної системи навколо будівництва.
  2. Використання гідроізоляційних матеріалів для створення надійної системи захисту.

Комплекс робіт може бути виконаний як у горизонтальному, так і вертикальному напрямку.