btm-logo

Гідроізоляція фундаментів Dempinox

Гідроізоляція фундаменту це важливий етап, при будівництві будь-якої будівлі, чи споруди. При виконанні та проектуванні найчастіше проектанти й архітектори мало приділяють уваги важливому етапу як гідроізоляційні роботи по фундаменту, що в свою чергу в процесі експлуатації несе великі витрати. Стійкість, захищеність фундаменту визначає його довговічність на десятки років, оберігаючи тим самим власників від проблем проникнення вологи в будівлю. Якісна гідроізоляція фундаменту, а також підземних ( підвальних ) споруд, надійне рішення на довгі роки. Правильно підібрані гідроізоляційні матеріали, і кваліфікована консультація фахівців з гідроізоляції дозволить Вам, заощадити надалі на ремонті (бюджет яких значно перевищує первинні витрати).
Наявність на ринку матеріалів з ​​гідроізоляції досить широкий, але існує ряд переваг перед рулонної гідроізоляцією. По-перше, це повна відсутність швів (даний вид гідроізоляції називають – безшовна гідроізоляція). По- друге, після полімеризації гідроізоляційна мастика (полімер) створюють безперервну (цільну) гідроізоляційну мембрану.
Dempinox – гідроізоляційний матеріал для вирішення будівельних задач таких як:
Екологічно чистий, гідроізоляційний матеріал, який володіє всіма нормами європейський стандартів.
При напиленні, нанесенні гідроізоляційного матеріалу Демпінокс ( Dempinox ), полімерезація відбувається миттєво. Варто також враховувати при напиленні особливості вибору і способу нанесення гідроізоляційних складів. Правильно підібраний метод значно спростить і заощадить ваш час і витрати.
Переваги безшовного гідроізоляційного матеріалу (мембрани) Dempinox :
Де застосовується гідроізоляційний матеріал Dempinox :
Важливим моментом у виборі технології та підрядника на проведення робіт з гідроізоляції, це наявність кваліфікованих (практикуючих) фахівців зі знаннями різних типів технологій, наявністю якісного обладнання і знаннями гідроізоляційних матеріалів. Це запорука успіху, і економія бюджету замовника!
Консультації по гідроізоляції від BTM GROUP, підбір матеріалів і технологій з гідроізоляції (продаж обладнання та матеріалів для гідроізоляційних систем), шеф – монтаж на об’єктах.