btm-logo

Фарбування фасадів

Чи задавали Ви, як керівник компанії або підприємства, собі питання: «Чи дійсно зустрічають по одягу?..» Цей крилатий вислів актуальний і в тому, який зовнішній вигляд має будівля вашої компанії. Адже не дивно, що обідрані фасади будівель, що обшарпалися, можуть відлякати як потенційних клієнтів, так і бізнес партнерів. Хороший керівник зобов’язаний стежити не лише за іміджем компанії, але і за зовнішнім виглядом (фасадів) будівель, в якому знаходиться його компанія. Добре забарвлену будівлю створює престиж компанії, як би підкреслюючи, що його власники це хороші керівники і надійні партнери. З технічної крапки зіру – фарбування будівель допомагає вирішити відразу декілька проблем: освіжити і відновити зовнішній вигляд фасаду будівлі і збільшити термін довголіття будівлі. Сучасні лакофарбні матеріали можуть не лише значно збільшити термін життя фасаду, але і звичайно уберегти його від дії агресивного середовища, створивши «захисний шар-плівку».

Шпаклювальні і малярні роботи будь-якої складності — комплексні рішення

Фарбування фасадів будівель методом Промислового альпінізму — дозволяє фахівцям нашої компанії виконати роботи по відновленню і фарбуванню фасаду будівлі без залучення яких-небудь додаткових технічних засобів.
Фахівці компанії BTM Group впораються з будь-якою складною задачею, яку поставить перед нами замовник. І, головне, це буде якісно і в терміни. Хочемо звернути Вашу увагу на наступне: для того, щоб оцінити фронт робіт і вартість їх відповідно, нашому фахівцеві необхідно здійснити огляд об’єкту, лише після цього можна остаточно скласти кошторис і терміни виконання.