btm-logo

Про компанію

BTM GROUP

Компанія BTM GROUP працює на ринках України, СНД та Європи з 1999 року. Чим ми професійно займаємося:
Компанія BTM GROUP ось уже багато років на ринках України та СНД займає лідируючі позиції у сфері ін’єкційної гідроізоляції. Ми вибираємо найкраще на ринку сучасної гідроізоляції, що дозволяє нам якісно підбирати технології, обладнання та матеріали для ін’єкційних робіт. Компанія БТМ Груп має достатній досвід робіт з ін’єкційної гідроізоляції. Наші фахівці довгі роки стажувалися та працювали на європейському ринку будівництва, переймаючи новітні технології та навички ін’єкційної гідроізоляції у провідних фахівців. Досвід та навички ми успішно впроваджуємо на ринках СНД та України.

BTM GROUP пропонує гідроізоляцію

Чому клієнти обирають BTM GROUP

Колектив професіоналів

У нашій компанії зібрані майстри своєї справи із величезним досвідом. Там, де інші пасують, ми виконуємо.

Сучасне обладнання

Для досягнення поставлених завдань ми використовуємо якісні матеріали та сучасне обладнання.

Найкраща ціна

Ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще співвідношення ціни та якості завдяки ефективним методам роботи.

Сертифікати BTM GROUP

BTM GROUP пропонує ін’єкційне обладнання та пакерні технології німецької фірми – Desoi GmbH. Німецька фірма DESOI GmbH – це одна з провідних світових фірм з виробництва технологій для проведення робіт з ін’єкційної гідроізоляції, а також сумішей та пакерних систем. Компанія Desoi має 25-річний досвід робіт по всьому світу і є провідним постачальником-виробником малогабаритного обладнання для ін’єкційних технологій, зміщувальної техніки та спеціальної техніки для захисту поверхонь. Обладнання та технології компанії DESOI знайшли широке застосування у вирішенні завдань при будівництві у промисловому та цивільному секторах. Сучасному світі, при постійному розвитку технологій та зростаючих темпах будівництва, застосування технологій ін’єкційної гідроізоляції також актуальне і на таких життєво важливих об’єктах, як будівництво тунелів, метрополітену, очисних споруд, електростанцій, мостів, канали, підземні паркінги, а також історичних будівель та пам’яток культури.
Найчастіше наша компанія приходить на допомогу нашим Замовникам, коли було застосовано безліч гідроізоляційних матеріалів та технологій, але не досягнуто поставлених завдань. Виїжджаючи до місця проведення робіт ін’єкційної гідроізоляції, ми складаємо технологічну та технічну карту-схему з проведення робіт, а також кошторисну документацію. Компанія тісно співпрацює з НДІ, архітекторами та будівельними організаціями (компаніями).
Ін’єкційна гідроізоляція в сучасному світі технологій знаходить все більше використання і є однією з найнадійніших гідроізоляційних систем та технологічних рішень. Перевагою ін’єкційної гідроізоляції є те, що вона закачується (подається) прямо всередину конструкції: порожнини, шви, мікротріщини, тріщини, стики. Матеріали для ін’єкції подаються під тиском через ін’єкційні пакери Desoi (ін’єктори), що дозволяє заповнити мікротріщини, тріщини та всі порожнечі конструкції. А також створити мембрану по тілу конструкції, що запобігає попаданню капілярної вологи в тіло конструкції.