btm-logo

Сервіс та ремонт

Успішна робота компанії WAGNER GmBh з клієнтами побудована на високому гарантійному та сервісному обслуговуванні.

Гарантійна та сервісна політика Wagner GmBh

На обладнання для фарбування компанія J. Wagner GmbH (Німеччина) встановлює офіційний гарантійний термін — 12 місяців, за умови дотримання правил описаних в інструкції з експлуатації. Так як продукція WAGNER GmbH має високу якість та надійність, фактичний термін експлуатації фарбопультів високого тиску може набагато перевищувати гарантійний.
Просимо Вас уважно вивчити Посібник (Інструкцію) з експлуатації продукції, правильного використання, умови гарантійних зобов’язань та безкоштовне сервісне обслуговування. Гарантія на обладнання для фарбування Вагнер (Wagner) дійсна тільки при пред’явленні покупцем гарантійного талона.
Гарантійним талоном J. Wagner GmbH (Німеччина) підтверджує прийняття на себе зобов’язань щодо задоволення вимог споживачів, встановлених чинним законодавством про захист споживачів, у разі виявлення недоліків виробу. Умови Гарантійних Зобов’язань та БЕЗКОШТОВНОГО сервісного обслуговування.

Компанія BTM GROUP займається сервісом та ремонтом, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням фарбувального обладнання:

Гарантія 12 місяців!

Гарантія на обладнання для фарбування Вагнер (Wagner GmbH) має силу протягом одного року, з дня покупки (при пред’явленні чека та гарантійного талона оформленого в місці продажу). Вона включає та обмежена безкоштовним ремонтом пошкоджень або безкоштовною заміною дефектних частин, якщо доведено, що пошкодження чи дефекти виникли через використання неякісних матеріалів чи помилок збирання під час виготовлення. Відсутність або пошкодження пломб, бірок, наклейок, наявність слідів механічних пошкоджень, неправильне використання або введення в дію, у тому числі випробування, складання або ремонт, не згаданий у Посібнику з експлуатації, виконані самостійно або нефахівцем, позбавляють гарантію законної сили. Гарантія виключена під час комерційного використання продукту. Ми зберігаємо за собою право гарантії. Гарантія позбавляється законної сили, якщо механізм була розкрита особою, яка не є представником служби сервісу. Ушкодження при транспортуванні, обслуговуванні, а також пошкодження та відмови в роботі через неправильне звернення не покриваються гарантією. За будь-якої вимоги за гарантією повинен бути пред’явлений оригінальний чек, який підтверджує покупку. Відповідно до законодавства, ми не приймаємо відповідальності за будь-які персональні, матеріальні або результуючі збитки, особливо, якщо механізм використовувався не так як передбачено в інструкції, або якщо ремонт був виконаний самостійно або некваліфікованим фахівцем. Ми зберігаємо право виконувати ремонт або роботи з обслуговування, які не згадані в цьому посібнику, на підприємстві фірми Wagner GmBh.
Важливо!
Ретельно очищайте (промивайте) установки (забарвлювальні агрегати) після використання. Не очищений належним чином після використання виріб може працювати з порушеннями. Тому при виникненні несправностей перевірте обладнання щодо забруднення, перш ніж нести його до пункту сервісного обслуговування .
Гарантія не поширюється на несправності обладнання для фарбування, що виникло внаслідок його забруднення, поганого промивання/очищення/мастила.
Гарантія не поширюється на частини, що зношуються, і деталі (Сопла, шланг високого тиску, фарбувальний пістолет.). Транспортування виробу до місця ремонту здійснюється покупцем самостійно з його рахунок.
У разі гарантії або ремонту, будь ласка, зверніться до сервісного обслуговування.