btm-logo

Монтаж септика

Основним напрямком діяльності компанії є реалізація проектів з очищення господарсько-побутових стічних вод від малих об’єктів (дачі, приватні будинки, кафе, ресторани, мотелі, готелі, бази відпочинку, пансіонати, спортивні споруди, офіси, АЗС), виробничих стоків від підприємств харчової промисловості (молочної, м’ясопереробної, рибної, кондитерської та ін.) та централізованих очисних споруд (село, селище, містечко та міські очисні споруди) різних обсягів.
Наша компанія представляє обладнання виробництва “ТРАЙДЯНІС”, “Граф”, “ТОПАЗ-Україна”, “Еколайн”, “Грін Рок”, “Оазис”, “PIPELIFE”.
Септик – важлива частина системи очищення рідких побутових відходів. При його встановленні в першу чергу слід визначитися з місцем розташування відстійника, від якого багато в чому залежатиме робота локальної системи каналізації, а також витрати на встановлення та подальшу експлуатацію септика.

При влаштуванні системи водовідведення необхідно врахувати такі параметри:

У місці облаштування септика глибина залягання ґрунтових вод повинна становити не менше 1,5 м, а глибина промерзання ґрунту – до 1,4 м. Для полів фільтрації оптимальним є піщаний або гравійний ґрунт. Якщо у складі грунту переважає глина, потрібно заповнити фільтруючі траншеї привізним піском, гравієм. Розмір ділянки повинен дозволяти дотримання санітарно-захисної зони від септика та полів фільтрації до житлової будівлі. А наявність пожежного ставка, яру або ринви істотно полегшить скидання очищених за допомогою полів фільтрації стоків.
Накопичений за період існування компанії досвід дає Вам можливість розраховувати на професіоналізм, ділову репутацію та інтелігентність наших співробітників, увагу до Ваших проблем та ретельність технічного опрацювання поставлених завдань.