btm-logo

Відсічна гідроізоляція

Сучасне будівництво будівель та споруд передбачає послідовні етапи будівельних робіт, які слід виконувати. На етапах будівництва найчастіше з вини економії та не професіоналізму підрядних організацій, упускають важливість підготовки подушки основи (проведення геодезичних вишукувань) а після вже на етапі заливання фундаменту перед початком зведення стін, робіт із гідроізоляції. Гідроізоляційні роботи один з найважливіших етапів при будівництві будівель і споруд, сучасні види гідроізоляційних матеріалів пропонують безліч рішень (мембранна гідроізоляція, руберойдна гідроізоляція, гідроізоляція, що напилюється, ін’єкційна гідроізоляція, обмазувальна гідроізоляція). Дуже важливо в асортименті гідроізоляційних технологій та матеріалів вибрати оптимальне рішення з максимальною ефективністю для конструкції (фундаменту) будівлі чи споруди.

Існують ін'єкційні склади для різних стінових та фундаментних конструкцій

При використанні відсічної гідроізоляції у стінах з цегляною кладкою, кам’яною кладкою, бетонних фундаментах, в історичних будівлях та спорудах використовують силоксанові кремнійорганічні суміші. При ін’єктуванні конструкції силоксанові матеріали проникають у тіло конструкції та заповнюють усі пори запобігаючи надалі доступу капілярної вологи. Вибір ін’єкційних матеріалів дозволяє вибрати матеріали як для зміцнення стін (у тому числі історичних будівель) так і для гідрофобності їх надалі.
Напилювана гідроізоляція на думку багатьох провідних фахівців у Європі та світі ефективна тільки в комплексі заходів із гідроізоляції фундаменту саме на етапі зведення (заливання) фундаменту часто закладають ін’єкційні шнури, які потім закачують ін’єкційні метилакрилатні гелі МС.
Особливу увагу варто приділити матеріалам, які добре пройшли випробування та зарекомендували себе на світових та європейських ринках. Німецькою компанією МС Bauchemie було розроблено матеріали – метилакрилатні гелі. Які знайшли застосування у гідроізоляційних технологіях для різного типу будівельних конструкцій (гідроізоляції та ремонт фундаменту, ремонт тріщин у бетоні, гідроізоляція мостів, гідроізоляції тунелів та ін.).
Завдання будь-якої гідроізоляції – захист від проникнення вологи. Хочеться відзначити фразою: «Поганих гідроізоляційних матеріалів не буває!» Технічна неграмотність і практична несвідомість призводить до плачевних результатів.