Гидроизоляция очистных сооружений Украина Гидроизоляция подземных паркингов Гидроизоляция резервуаров и антикоррозионная обработка резервуаров Гидроизоляция котеджей Реконструкция зданий и сооружений Гидроизоляция агрокомплексов антикоррозионная покраска Гидроизоляция бассейна

Компанія БТМ Груп представляє на українському ринку якісне німецьке устаткування для ін’єкційної гідроізоляції (ін’єкції) – Desoi. А також ін’єкційні системи і технології від Німецьких компаній МС Bauchemie, Remmers, Shoumburg і ін..

БТМ Груп спеціалізується на проведені робіт з ін’єкційної гідроізоляції. Найчастіше, наша компанія приходить на допомогу нашим Замовникам, коли було застосовано безліч гідроізоляційних матеріалів і технологій, але не досягнуто поставлених завдань.

Гідроізоляція. Ін’єкційна гідроізоляція на сучасному світі технологій знаходить все більше використаня і є однією з найнадійніших гідроізоляційних систем і технологічних рішень. Перевагою ін’єкційної гідроізоляції є те, що вона закачується (подається) прямо в середину конструкції:  порожнини, шви, мікротріщини, тріщини, стики.  Матеріали для ін’єкції подаються під тиском через ін’єкційні пакери Desoi (ін’єктори), що дозволяє заповнити мікротріщини, тріщини і всі порожнечі конструкції. А також створити мембрану за тілом конструкції, що запобігає попаданню капілярної вологи в тіло конструкції.

Menu