Гидроизоляция очистных сооружений Украина Гидроизоляция подземных паркингов Гидроизоляция резервуаров и антикоррозионная обработка резервуаров Гидроизоляция котеджей Реконструкция зданий и сооружений Гидроизоляция агрокомплексов антикоррозионная покраска Гидроизоляция бассейна

БТМ ГРУП – виконує роботи по посиленню фундаментів, зміцненню і стабілізації (цементації) грунтів, підйом залізобетонних конструкцій методом ін’ектірованія (DEEP INJECT).

Сфера вживання технології глибинного ін’ектування (DEEP INJECT) поширюється на будь-які об’єкти: котеджі, логістичні центри  промислові і суспільні будівлі, житлові будинки, пам’ятники архітектури, автомобільні дороги, історичні будівлі, злітно-посадочні смуги аеродромів, порти, причали, залізничні колії, греблі і і ін., БТМ Груп застосовує європейські екологічні чисті матеріали.

Одним з основних напрямів діяльності «БТМ ГРУПП» також є промисловий альпінізм – один з видів висотних робіт. За довгі роки його розвитку, наша компанія більше 25 років займає стабільні позиції в цій сфері. «БТМ Груп» проводить роботи по таких напрямах, як будівництво і ремонт виробничих, адміністративно-побутових, цивыльних (житлові і суспільні) будівель, металоконструкцій методом промислового альпінізму. В арсеналі компанії «БТМ Груп» є  апарати високого тиску Wagner GMBH, Graco, Wiwa, Binks, DinoPower обладнання для автоматичного нанесення матеріалів високої вязкості, агрегати для утеплення конструкцій двокомпонентним пінополіуретаном, агрегати для очищення фасадів, гранітних поверхонь і так далі.

В компанії працює група професіоналів – альпіністів з досвідом роботи більше 25 років.  Це достатній термін, щоб підтвердити свою благонадійність і спроможність як відмінних фахівців у висотних роботах. Наші співробітники мають міжнародні сертифікати IRATA  1-го і  2-го 3-го рівнів, що дозволяє здійснювати роботу підвищеної небезпеки. IRATA — визнана світова провідна Асоціація по промисловому альпінізму. Була заснована у Великобританії в 1988 р. як міжнародна асоціація промислового альпінізму. Зростаюча кількість членів по всьому світу привела до її перейменування в  Асоціації IRATA, щоб підкреслити даний факт. Мета асоціації — впровадження і розвиток системи безпеки, що і було закладено у момент її створення, підтримка компаній-членів і підготовка технічного персоналу з метою забезпечити максимальну безпеку робіт.

Сертефікати БТМ-Груп

Нам довіряють свої об’єкти, як вітчизняні відомчі структури, так і зарубіжні компанії, ми також працюємо з великими підприємствами і приватними особами. Ініціатива, творчість, сміливість і, головне, бажання працювати – принципи роботи нашої команди!

База матеріалів, якими володіє компанія, дозволяє освоювати до 30 000 м.кв. на місяць. А також, завдяки пересувним ваганчикам, мобільно працювати на видалених об’єктах (телефонні вежі, димарі і т. д.). Ми проводимо доставку матеріалу на місце виробництва робіт.

 • Продаж і ремонт устаткування забарвлення Wagner, Graco, Binks, Wiwa, Handok, Dino Power, Airles, DURR.
 • Продаж устаткування і матеріалів ППУ (пенополіуретан, полемочивіна);
 • Продаж штукатурних станцій і комплектуючих (M-tec, PFT G4, G5, Master);
 • Автоматичні штукатурні машини (штукатурні роботи – Automatic Rendering Machine);
 • Продаж фарбонагнітаючих баків ( СО-12Б, фарбонагнітаючій бак);
 • Насоси для ін’єкції Desoi  (ін’єкційна гідроізоляція);
 • Пакери (ін’єктори) Дезої (продаж пакеров Desoi для проведення ін’єкційних робіт по гідроізоляції);
 • Продаж метілакрілатних гелів, смол для ін’єкції (ін’єкційна гідроізоляція) (МС Bauchemie, Drizoro, DEITERMAN, Schomburg, Sika, Penetron, Isomat, Pazkar, Remmers  та ін.).
Виконані об’єкти

Поставлені завдання, які успішно вирішує БТМ ГРУП

 • Гідроізоляція фундаментів;
 • Посилення і ремонт фундаментів будівель і споруд;
 • Зміцнення і стабілізація слабких грунтів (Цементація);
 • Заповнення порожнеч (усунення причин утворення тріщин в будівлях);
 • Підйом підлоги що просіли;
 • Консалтинг по технологіям глибинного ін’ектування.

Продаж запасних частин до фарбувальних агрегатів Вагенр Wagner, Graco, Binks, Durr, Dino Power, Airless, Wiwa, Handok, DURR (фарбувальні пістолети, всмоктуючі клапана, нагнітальні клапани, мембрани(діафрагми), вудки (подовжувач 50см; 1м; 1,5м; 2м.), форсунка (Wagner сопло Tradetip2, 2speed Tip), шланги високого тиску, гідравлічні установки і ін.)

Аренда фарбувального обладнання Wagner HC940E, Wagner HC940G, Wagner SuperFinish 7000, Titan PowerTwin 4900 XLT, Tecnover TR-5000, Tecnover TR-10000, Tecnover TR-15000,Wagner SF-31, Wagner SF-27  АВД 7000, Вагнер 7000 НА (Вильнюс), Вагнер 2600 НА, Graco Mark V, Graco Mark X, Graco ST390, DinoPower.

Аренда піскоструменевого обладнання contracor, clemco (виконання робіт з антикоррозійного захисту)

Консалтинг з підбору гідроізоляційних технологій і матеріалів (шеф-монтаж з гідроізоляції від стадії проекту до ведення на об’єкті).

Ін’єкційні роботи з гідроізоляції (гідроізоляція тріщин, ін’єкція метілакрілатнимі гелями, епоксидними смолами, безусадочними розчинами, продаж матеріалів для ін’єкції).

Обмазувальна гідроізоляція Isomat (Aquamat Penetrate), Untec, Пенетрон, Sika, Uretek, Koster, SHOMBURG, Mapei, МС Bauchemia, Remmers, Minova і ін..

Санація будівель і споруд, ремонт і відновлення гідроізоляції будівель і споруд по Україні.

Зміцнення грунтів основи, стабілізіція грунтів, посилення існуючих фундаментів будівель і споруд по Києву і Україні (консультації по зміцненю основ будівель і споруд, підбір і продаж матеріалів).

Ін’єкційна гідроізоляція включає такі технічні етапи по ін’єкції:

 • Ін’єктувати з метою закупорювання (ліквідації) напірної течі;
 • Створення мембрани за принципом “споруда-грунт”;
 • Ін’ектірованіє тріщин, мікротріщин в конструкціях;
 • Герметизація жалізобетоних конструкціях, ін’єктування стиків, швів, примикань, бетонних конструкцій та інше.;
 • Підбір технології ін’єктування (метілакрілатні гелі, смоли, пакери);
 • Консалтинг з подбору ін’єкційних технологій і матеріалів;
 • Шеф-монтаж по гідроізоляції (ін’єкційній гідроізоляції) від стадії проектів до ведення об’єкту.
Menu