Гидроизоляция очистных сооружений Украина Гидроизоляция подземных паркингов Гидроизоляция резервуаров и антикоррозионная обработка резервуаров Гидроизоляция котеджей Реконструкция зданий и сооружений Гидроизоляция агрокомплексов антикоррозионная покраска Гидроизоляция бассейна

Піскоструминна обробка – це метод, який в більшості випадків використовується як для очищення й обробки різних поверхонь від різноманітних елементів (окалини, жравчіни, пилу, та ін.,). Такими елементами також можуть бути фарби і корозія металевих поверхонь. Також хотілося б відзначити, що в недавньому часі піскоструминну обробку стали застосовувати з метою виготовлення шіршавой поверхні. Під час ремонту застарілих кладок з цегли залишається декоративний вигляд, а нові дерев’яні поверхні за рахунок повітря і піску можуть отримати ефект “старого” “зношених” виду.

Піскоструминна обробка – є однією з найбільш вигідних пропозицій по співвідношенню ціни і якості. Незважаючи на невисоку вартість, дана послуга все ж гарантує високий рівень якості поверхонь після обробки. Також хочеться підкреслити, що обробка піскоструем, як технічна операція, практично не має конкурентів в своїй галузі.

Піскоструминна обробка – це процес очищення, при якому частинки абразивного порошку прискорюються зі спеціального апарату за допомогою енергії стиснутого повітря. Щоб піскоструминна обробка була ефективною, потрібно професійно майстерність, висококласне обладнання та спеціальний контроль якості. Компанія BTM GROUP надає комплексний підхід до ефективної підготовки поверхні і пропонує широкий вибір абразивного порошку, піскоструминного та фарбувального обладнання. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати для виконання піскоструминних робіт і фарбувальних робіт все необхідне обладнання відповідно до планованими Вами завданнями і порекомендують найбільш відповідні Вашим вимогам матеріали (ЛФМ і абразивні). Також ми займаємося промисловим альпінізмом (маємо всі дозвільні документи, для проведення висотних робіт).

Menu