Гидроизоляция очистных сооружений Украина Гидроизоляция подземных паркингов Гидроизоляция резервуаров и антикоррозионная обработка резервуаров Гидроизоляция котеджей Реконструкция зданий и сооружений Гидроизоляция агрокомплексов антикоррозионная покраска Гидроизоляция бассейна

Укріплення грунтів (ін’єктування грунтів)

проведення робіт по укріпленню грунтів від BTM Group.

Зміцнення грунтів, один з методів і технологічних рішень в ін’єкційній гідроізоляції що дозволяє укріпити грунти (що просіли), та фундаменти. Основні завдання глибинного ін’єктування розповсюдити  (закачати) матеріал ін’єктори (пакери) зміцнивши грунти на всі боки від місця ін’єкції. Смоли МС не лише підвищують здібності грунтів, що несуть, але і укріплюють фундамент будівель і споруд. Просідання підлоги, просідання фундаментів, утворення тріщин в стінах носить наслідковий характер в процесі поганої підготовленості  грунтів під фундаментами, підлогами.  Однією з причин просідання грунтів можуть також бути аварії каналізаційних систем під будинком, будівлею, спорудою. Всі матеріали мають сертифікат якості і абсолютно нешкідливі для довкілля.

Завдання ін’єкційних систем і технологій по зміцненню грунтів:

  • Стабілізація грунтів;
  • Зміцнення грунтів;
  • Зупинка проривів води;

Ін’єкційні технології зміцнення грунтів (фундаментів) мають різні технологічні рішення. Це буронабивні палі, ін’єкційні завіси, шпунтовиє обгороджування. По цьому основні сфери застосування герметизуючих і підсилюючих ін’єкційних технологій із спеціальними системами смол МС, підбираються індивідуально для різних умов інжектування (зміцнення грунтів). Широта вживання ін’єкційних матеріалів одночасно дозволяють укріпити грунти і підсилити фундаменти. Дрібнозернисті грунти з низькою проникаючою здатністю зміцнюються смолами МС Ts07 за умови не ефективності використання інших систем ін’єкційних матеріалів.

  • Консультації фахівців з гідроізоляційних матеріалів і технологій, ведення об’єктів (шеф-монтаж), підбір технологій і матеріалів по зміцненню грунтів.
  • Проведення робіт по глибинному ін’єктуванню. Цементації грунтів, зміцненню і стабілізації грунту.
Menu