Гидроизоляция очистных сооружений Украина Гидроизоляция подземных паркингов Гидроизоляция резервуаров и антикоррозионная обработка резервуаров Гидроизоляция котеджей Реконструкция зданий и сооружений Гидроизоляция агрокомплексов антикоррозионная покраска Гидроизоляция бассейна

Гідроізоляція тунелів (гідроізоляційні роботи)

Тунелебудування відноситься до найбільш складних видів робіт в будівництві як з точки зору цікавості проекту так і з інженерних завдань. В ході реалізації проектів фахівцями враховується десятки чинників, одним з таких чинників є — бетон, він повинен відповідати найвищим характеристикам (вимоги) міцності, водонепроникності, стійкості.  Існують при будівництві в конструкції шви, не дивлячись на підвищені навантаження, повинні забезпечувати довгострокову герметичність конструкції. Ін’єкційні системи і технології при цьому є необхідною складовою частиною робіт по досягненню необхідних результатів на об’єкті, оскільки в процесі будівництва і експлуатації неможливо повністю спланувати взаємодію конструкції, грунтів, і води.

Завдання ін’єкційних систем і технологій:

  • Стабілізація і герметизація первинною і вторинною тунельних оброблень;
  • Герметизація тунелів при щитовій проходці;
  • Захист бетону від проникнення агресивних середовищ через тріщини і порожнечі;
  • Антикорозійний захист арматура;
  • Відновлення водонепроникності конструкції;
  • Герметизація швів оброблення тюбінга.

Рішення ін’єкційних систем:

Ін’єкційні смоли одне з перевірених роками рішень, яке застосовується для зупинки напірної води на етапі пристрою стартового оброблення і паралельно стабілізацією грунту. За роки застосування ін’єкційних технологій в тоннелебудувані, для довговічності тунельних конструкцій від попадання в них  в них води або шкідливих речовин використовується еластична смола, або метілакрілатні гелі МС що забезпечує герметизацію стиків і швів конструкцій тюбінгів конструкції.

Облаштування, ремонт і відновлення гідроізоляції будівель і споруд по Україні.

Гідроізоляційні роботи (гідроізоляція по Києву і Україні).

Menu